Жисмоний ва юридик шахслар диққатига!!!
Ўзбекистон Республикаси Энергетика вазирлиги ҳузуридаги “Ўзнефтгазинспекция”га нефть маҳсулотлари ва газдан фойдаланиш соҳасида юзага келган савол, таклиф ва шикоят қилиш учун Telegram иловасида @uzngi_bot ва тел.: (+998 71) 200-02-86 рақамли “Ишонч телефони” орқали ўз мурожаатларингизни қолдиришингиз мумкинлигини маълум қиламиз.
Ўзбекистон Республикаси Энергетика вазирлиги ҳузуридаги “Ўзэнергоинспекция”га электр энергиясидан фойдаланиш соҳасида юзага келган савол, таклиф ва шикоят қилиш учун Telegram иловасида @UzenergoinspeksiyaBot ва тел.: (+998 71) 200-02-86 рақамли “Ишонч телефони” орқали ўз мурожаатларингизни қолдиришингиз мумкинлигини маълум қиламиз.

Вниманию физических и юридических лиц!!!
"Узнефтегазинспекция" при Министерстве энергетики Республики Узбекистан сообщает, что при возникновении вопросов, предложений и жалоб на предмет использования нефтепродуктов и газа, вы можете оставить свое обращение по «Телефону доверия» тел.: (+998 71) 200-02-86 а так же по Telegram боту @uzngi_bot.
“Узэнергоинспекция” при Министерстве энергетики Республики Узбекистан сообщает, что при возникновении вопросов, предложений и жалоб на предмет использования электрической энергии, вы можете оставить свое обращение по «Телефону доверия» тел.: (+998 71) 200-02-86 а так же по Telegram боту @UzenergoinspeksiyaBot.