“Иссиқлик электр станциялари” АЖ хабар қилади !
Юртимизда коронавирус инфекциясини кишилар ўртасида тарқалиб кетишининг олдини олиш, аҳолининг санитария-эпидемиологик осойишталигини таъминлаш мақсадида “Иссиқлик электр станциялари” акциядорлик жамиятига юборилаётган ҳужжатлар, хат-хабарлар ва хизматга оид барча ёзишмалар қоғоз кўринишида “Иссиқлик электр станциялари” АЖга киритиш вақтинча тўхтатилади.
Ҳужжатлар фақат Е-хат электрон ахборот алмашинуви тизимида IES_AJ@exat.uz почта манзили орқали, шунингдек Е-хат тизимига уланмаган корхона ва ташкилотлар эса info@tpp.uz электрон почта манзили орқали юборилиши сўралади (ушбу масала юзасидан акциядорлик жамияти девонхонасига мурожаат қилиш мумкин, тел: (71) 276-48-46).
Шунингдек, фуқаролар ва юридик шахслар вакилларини акциядорлик жамияти биносида қабул қилиш вақтинча тўхтатилади. Барча мурожаатлар электрон кўринишда okid@tpp.uz почта манзилида қабул қилинади (ижро интизоми ва мурожаатлар билан ишлаш бўлимининг ишонч телефони: (71) 230-95-63).

АО “ТЕПЛОВЫЕ ЭЛЕКТРИЧЕСКИЕ СТАНЦИИ” СООБЩАЕТ!
В целях предотвращения распространения коронавирусной инфекции в стране, обеспечения санитарно-эпидемиологического благополучия населения, АО “Тепловые электрические станции” временно приостанавливает приём документов, корреспонденции и всякой деловой переписки в бумажном формате.
Документы принимаются через электронную систему обмена информацией
Е-хат на следующий адрес: IES_AJ@exat.uz, а от предприятий и организаций, не подключённых к системе Е-хат, - по электронной почте info@tpp.uz. Cвязаться с канцелярией АО “Тепловые электрические станции” можно по телефону:
(71) 276-48-46.
Также временно приостановлен прием граждан и представителей юридических лиц в здании АО “Тепловые электрические станции”. Все обращения принимаются в электронном виде по адресу: okid@tpp.uz или по контактному телефону: 71-230-95-63.