Ҳурматли юртдошлар, сизга шуни маълум қиламизки, Aндижон, Наманган, Фарғона шаҳарларида "Саноат корхоналарининг энергия самарадорлигини ошириш" лойиҳасига бағишланган савдо ярмаркалари ва давра суҳбатлари бўлиб ўтади.
• Ҳурматли юртдошлар, сизга шуни маълум қиламизки, Aндижон, Наманган, Фарғона шаҳарларида "Саноат корхоналарининг энергия самарадорлигини ошириш" лойиҳасига бағишланган савдо ярмаркалари ва давра суҳбатлари бўлиб ўтади.
Ҳурматли юртдошлар, сизга шуни маълум қиламизки, Aндижон, Наманган, Фарғона шаҳарларида Ўзбекистон Республикаси Президентининг 08.22.2019 йилдаги ПҚ-4422-сонли Қарорига, шунингдек "Саноат корхоналарининг энергия самарадорлигини ошириш" лойиҳасига бағишланган савдо ярмаркалари ва давра суҳбатлари бўлиб ўтади.
Электр тармоқлари ва газ таъминоти ҳудудий ва минтақавий корхоналари раҳбарларини, кичик ва ўрта саноат корхоналари тадбиркорларини, коллеж ва университетларнинг талабаларини, шунингдек энергия самарадорлигидан манфаатдор бўлган энергия истеъмолчиларини таклиф қиламиз.

Уважаемые соотечественники, доводим до вашего сведения, что в ближайшее время в городах Андижан, Наманган, Фергана пройдут ярмарки продаж и круглые столы, посвященные Проекту «Повышение энергоэффективности промышленных предприятий».
• Уважаемые соотечественники, доводим до вашего сведения, что в ближайшее время в городах Андижан, Наманган, Фергана пройдут ярмарки продаж и круглые столы, посвященные Проекту «Повышение энергоэффективности промышленных предприятий».
Уважаемые подписчики, доводим до вашего сведения, что в ближайшее время в городах Андижан, Наманган, Фергана пройдут ярмарки продаж и круглые столы, посвященные Постановлению Президента Республики Узбекистан №ПП-4422 от 22.08.2019г., а также Проекту «Повышение энергоэффективности промышленных предприятий».
Приглашаем руководителей территориальных и районных предприятий электрических сетей и газоснабжения, предпринимателей малых и средних промышленных предприятий, учащихся колледжей и университетов, а также энергопотребителей, заинтересованных в энергоэффективности.