2022 йилда умумий қуввати 300 МВт бўлган қуёш ва шамол электр станцияларини қўриш бўйича тендер эълон қилинади
• 2022 йилда умумий қуввати 300 МВт бўлган қуёш ва шамол электр станцияларини қўриш бўйича тендер эълон қилинади
2022 йилда умумий қуввати 300 МВт бўлган қуёш ва шамол электр станцияларини қўриш бўйича тендер эълон қилинади.
Қорақалпоғистон Республикасида 200 МВт бўлган шамол ва Фарғона вилоятида қуввати 100 МВт бўлган қуёш фотоэлектр станцияларини қўриш бўйича инвестор-танлов тендерлари ўтказилади.

В 2022 году будет объявлены тендеры на строительство солнечных и ветряных электростанций общей мощностью 300 МВт
• В 2022 году будет объявлены тендеры на строительство солнечных и ветряных электростанций общей мощностью 300 МВт
В 2022 году будет объявлены тендеры на строительство солнечных и ветряных электростанций общей мощностью 300 МВт.
Тендер по выбору инвесторов на проекты по строительству ветряной электростанции мощностью 200 МВт в Республике Каракалпакстан и солнечной фотоэлектрической станции мощностью 100 МВт в Ферганской области.