• “Олтин қалам” XVI Миллий мукофоти учун халқаро танловда Энергетика вазирлиги Матбуот хизмати “ОАВ билан энг фаол ҳамкор ахборот хизмати” номинациясида ғолиб деб топилди
Бугун, 4 май куни “Туркистон” санъат саройида “Олтин қалам” XVI Миллий мукофоти учун халқаро танлов ғолибларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди.
Унда Ўзбекистон Республикаси Энергетика вазирлиги Матбуот хизмати “ОАВ билан энг фаол ҳамкор ахборот хизмати” рағбатлантирувчи номинациясида ғолиб деб топилди.
Юксак мукофот Энергетика вазирлиги Матбуот хизмати раҳбари – вазирнинг матбуот котиби Эльмира Бекмуродовага топширилди.
Фурсатдан фойдаланиб, Энергетика вазирлиги ва вазирлик тизимида хизмат қилаётган барча ҳамкасбларимизга, шунингдек юртимиз равнақи йўлида фидокорона меҳнат қилаётган журналист ва блогерларга ўз миннатдорлигимизни билдирамиз.

• Пресс-служба Минэнерго стала победителем XVI Национальной премии в области журналистики «Золотое перо» в номинации «Самый активный партнер информационной службы со СМИ»
Сегодня, 4 мая, во Дворце искусств «Туркистон» состоялась церемония награждения победителей XVI Национальной премии «Золотое перо».
Пресс-служба Министерства энергетики Республики Узбекистан признана победителем в номинации «Самый активный партнер информационной службы со СМИ».
Высокая награда была вручена руководителю пресс-службы Министерства энергетики – Эльмире Бекмурадовой.
Пользуясь случаем, хотим поблагодарить всех наших коллег из Министерства энергетики и курируемых организаций, а также журналистов и блогеров, которые самоотверженно трудятся на благо нашей страны.