Назиров Абдумалик Абдусалимович “Ўзбекистон миллий электр тармоқлари” АЖ бошқаруви раисининг биринчи ўринбосари этиб тайинланди
• Назиров Абдумалик Абдусалимович “Ўзбекистон миллий электр тармоқлари” АЖ бошқаруви раисининг биринчи ўринбосари этиб тайинланди
Назиров Абдумалик Абдусалимович “Ўзбекистон миллий электр тармоқлари” АЖ бошқаруви раисининг биринчи ўринбосари этиб тайинланди.
А.Назиров бунга қадар Ўзбекистон Республикаси Энергетика вазирлигининг Электр тармоқлари бошқармаси бошлиғи лавозимида фаолият юритиб келаётган эди.

Назиров Абдумалик Абдусалимович назначен первым заместителем председателя правления АО «Национальные электрические сети Узбекистана».
• Назиров Абдумалик Абдусалимович назначен первым заместителем председателя правления АО «Национальные электрические сети Узбекистана».
Ранее А.Назиров работал начальником управления электрических сетей Министерства энергетики Республики Узбекистан.