Ҳурматли электр энергияси истеъмолчилари!
Бугун, 12 ноябрь куни, соат 11:15 да “Ўзбекистон 24” телеканалида тўғридан-тўғри эфирга узатиладиган энергосамарадорлик мавзусига бағишланган “Ислоҳотлар самараси” кўрсатувини томоша қилишга таклиф этамиз.
Унда мутахассислар Президентимизнинг 2019 йил 22 августдаги “Иқтисодиёт тармоқлари ва ижтимоий соҳанинг энергия самарадорлигини ошириш, энергия тежовчи технологияларни жорий этиш ва қайта тикланувчи энергия манбаларини ривожлантиришнинг тезкор чора-тадбирлари тўғрисида”ги қарори моҳиятини сўзлаб беради. Шу билан бирга, дастур иштирокчиларининг саволларига ҳам жавоб берилади.

Уважаемые потребители электроэнергии!
Приглашаем вас сегодня, 12 ноября в 11:15 часов посмотреть в прямом эфире на телеканале “Узбекистон 24” передачу «Ислохотлар самараси» (Эффективность реформ), посвященную вопросам энерггоэффективности .
В ходе передачи специалисты расскажут о содержании постановления Президента нашей страны «Об ускоренных мерах по повышению энерггоэффективности отраслей экономики и социальной сферы, внедрению энергосберегающих технологияй и развитию возобновляемых источников энергии» от 22 августа 2019 года. В ходе передачи участники программы получат ответы на свои вопросы.