Bosh prokuratura tomonidan energiya resurslarini talon-toroj qilinishini oldini olishda jamoatchilik nazoratini yo‘lga qo‘yish maqsadida maxsus telegram-bot dasturi (@EnergonazoratBot) ishlab chiqildi
• Bosh prokuratura tomonidan energiya resurslarini talon-toroj qilinishini oldini olishda jamoatchilik nazoratini yo‘lga qo‘yish maqsadida maxsus telegram-bot dasturi (@EnergonazoratBot) ishlab chiqildi
Agar Siz yashayotgan hududda energetika sohasiga oid biror-bir qonun buzilishiga guvoh bo‘lsangiz, bu haqda Bosh prokuraturaning maxsus telegram-boti orqali xabar yo‘llang.
O‘z uyi, mahallasiga befarq bo‘lmagan aziz vatandoshlar, jamoatchilik nazoratida faol ishtirok eting!

В целях установления общественного контроля за недопущением растрачивания энергоресурсов Генеральной прокуратурой разработана специальная телеграм-бот программа (@EnergonazoratBot).
• В целях установления общественного контроля за недопущением растрачивания энергоресурсов Генеральной прокуратурой разработана специальная телеграм-бот программа (@EnergonazoratBot).
Если Вы стали свидетелем нарушения законодательства в сфере энергетики, просим отправить об этом сообщение на вышеуказанную телеграм-бот программу Генеральной прокуратуры.
Дорогие соотечественники неравнодушные к своему дому и махалле, активно участвуйте в общественном контроле!