«Yashil Energiya» MChJ va «Huawei» kompaniyasi o‘rtasida umumiy quvvati 300 MVt bo‘lgan invertorlarni xarid qilish bo‘yicha shartnoma imzolandi.
• «Yashil Energiya» MChJ va «Huawei» kompaniyasi o‘rtasida umumiy quvvati 300 MVt bo‘lgan invertorlarni xarid qilish bo‘yicha shartnoma imzolandi.
Ijtimoiy va davlat obyektlari hamda boshqa tashkilotlar ehtiyojlari uchun kichik quvvatli quyosh fotoelektr stansiyalarini o‘rnatish maqsadida Xitoy Xalq Respublikasining «Huawei Technologies Co., Ltd» kompaniyasi tomonidan ishlab chiqarilgan, umumiy quvvati 300 MVt bo‘lgan invertorlarni xarid qilish bo‘yicha shartnoma imzolandi.

Между ООО «Яшил Энергия» и компанией «Huawei» подписан договор на поставку инверторов общей мощностью 300 МВт.
• Между ООО «Яшил Энергия» и компанией «Huawei» подписан договор на поставку инверторов общей мощностью 300 МВт.
Подписан договор с Китайской компанией «Huawei Technologies Co., Ltd» на поставку инверторов для возобновляемых источников энергии малой мощности, с целью их установки на зданиях и сооружениях объектов социальной сферы, государственных органов и других организаций, на общую мощность 300 МВт.