“Yashil Energiya” MChJ va “Tongwei Solar” o‘rtasida umumiy quvvati 300 MW'gacha bo‘lgan fotoelektr modullarni yetkazib berish bo‘yicha shartnoma imzolandi
• “Yashil Energiya” MChJ va “Tongwei Solar” o‘rtasida umumiy quvvati 300 MW'gacha bo‘lgan fotoelektr modullarni yetkazib berish bo‘yicha shartnoma imzolandi
Ijtimoiy va davlat obyektlari hamda boshqa tashkilotlar ehtiyojlari uchun Xitoyning “Tongwei Solar (Hefei) Co., Ltd.” kompaniyasi tomonidan ishlab chiqarilgan, umumiy quvvati 300 MW'gacha bo‘lgan kichik quvvatli quyosh fotoelektr modullarini yetkazib berish bo‘yicha shartnoma imzolandi.
Ma’lumot uchun: “Tongwei Solar” – eng yirik “Tier 1” ro‘yxatiga kiritilgan salohiyatli quyosh elementlari ishlab chiqaruvchi kompaniya hisoblanadi. “Tongwei” tomonidan ishlab chiqarilgan quyosh modullari dunyoning ko‘plab rivojlangan mamlakatlarida ushbu yo‘nalishdagi loyihalarda keng qo‘llanilgan.

Между ООО «Yashil Energiya» и компанией «Tongwei Solar» подписан договор на поставку фотоэлектрических модулей общей мощностью до 300 MW
• Между ООО «Yashil Energiya» и компанией «Tongwei Solar» подписан договор на поставку фотоэлектрических модулей общей мощностью до 300 MW
Подписан договор с Китайской компанией «Tongwei Solar (Hefei) Co., Ltd.» на поставку фотоэлектрических модулей для возобновляемых источников энергии малой мощности, с целью их установки на зданиях и сооружениях объектов социальной сферы, государственных органов и других организаций, на общую мощность до 300 MW.
Для справки: «Tongwei Solar» является крупнейшим производителем солнечных элементов и пластин для них, включённый в список «Tier 1». Модули «Tongwei Solar» широко применялись в проектах по производству фотоэлектрической энергии на нескольких региональных рынках по всему миру.
Мощность производства солнечных панелей «Tongwei» составляет более 45 GW в год. Общие мощности производства солнечных элементов превышает 100 GW в год.