“Бизнес-клиника”лойиҳаси: бизнесни қўллаб-қувватлаш учун бепул консалтинг хизматлари
Ҳурматли тадбиркорлар! Пандемиянинг бизнесингизга салбий таъсирини юмшатишни имконини ҳеч ўйладингизми? Давлат томонидан яратилаётган шароитлардан хабардор бўлишни истайсизми? Белгиланган имтиёзлардан фойдаланиш ва кўплаб янги чиқаётган қонун ҳужжатларини талқин этилишини хоҳлайсизми? Тўланмаган ижара ҳақи, муддати ўтган кредитлар, иш ҳақи тўловлари билан боғлиқ муаммоларни ҳал қилиш ҳақида бош қотиряпсизми?
Бошингиз оғримасин, 1094 қисқа рақамли колл-марказимизга қўнғироқ қилинг ва мутахассисларимиздан солиқ, божхона, кредит ва бошқа масалалар, имтиёзлар ва преференциялар ҳақида бепул ҳуқуқий маслаҳатлар олинг.
Бизнинг https://t.me/biznes_klinika телеграм каналимизга обуна бўлинг ва қонунчиликдаги ўзгаришлар, бизнесни қўллаб-қувватлаш учун яратилаётган шароит ва берилаётган имтиёзлар тўғрисида ҳар куни нашр этилаётган долзарб маълумотлардан бохабар бўлинг:
– ахборот ва ўқув вебинарлар эълонлари;
– қонунчиликдаги ўзгаришлар ва имтиёзлар ҳақида кўргазмали маълумотлар;
– “Сиздан савол, биздан жавоб” рукнидаги хабарлар;
– “Биласизми?” рукнидаги хабарлар;
– ахборот ва ўқув вебинарлар видеоларини кўриш;
– кўп сўралган саволларга қисқа видео-жавоблар.
Ҳеч қандай реклама ва зерикарли матнлар йўқ! Фақатгина қонунчилик ва қарорлардан қисқа кўчирмалар, кўргазмали инфографика кўринишидаги маълумотлар ва видеороликлар!
Ҳафтада икки маротаба, сешанба ва жума кунлари, долзарб масалалар бўйича вебинарлар ўтказамиз. Маърузачилар сифатида етук мутахассис ҳамда таниқли тадбиркорлар иштирок этишади ва инқироз даврида дуч келган муаммолар ва уларни ҳал қилиш йўллари ҳақида ўз тажриба ва билимлари билан бўлишадилар.
Сизга қизиқ бўлган мавзу вебинарида қатнаша олмаган бўлсангиз, бу қўрқинчли эмас: видео-ёзувини https://www.youtube.com/c/BiznesKlinika ютуб-каналимизда кўришингиз мумкин.
Ҳаволани босинг ва ишбилармонлар ҳамжамиятига қўшилинг, доимий равишда фойдали маълумот ва маслаҳатлардан мутлақо бепул хабардор бўлинг!
Телеграм каналимизга обуна бўлинг: https://t.me/biznes_klinika
Ютуб каналида вебинарлар ва видео-жавобларни кўринг: https://www.youtube.com/c/BiznesKlinika
Янгиликларни Фейсбук саҳифасида кузатиб боринг: https://www.facebook.com/BiznesKlinikaUz
Лойиҳа ҳақида батафсил маълумот: www.businessinfo.uz/biznes_klinika
Саволлар бўйича 1094 қисқа рақамига қўнғироқ қилинг!
“Бизнес-клиника” лойиҳаси Савдо-саноат палатаси ва БМТ Тараққиёт Дастури томонидан Япония ҳукумати молиявий кўмаги асосида амалга оширилмоқда.

Уважаемые предприниматели! Ваш бизнес пострадал во время пандемии и нуждается в поддержке государства? Хотите воспользоваться предоставляемыми льготами, но не знаете, как? Запутались в большом количестве многочисленных законодательных актов? Ломаете голову над тем, как разрешить проблему с неоплаченной арендой, просроченным кредитом, выплатами по зарплате?
Не ломайте голову, звоните на короткий номер колл-центра 1094 и получите от наших специалистов бесплатную грамотную юридическую консультацию по налоговым, таможенным, кредитным и другим вопросам, льготам и преференциям.
Подпишитесь на наш телеграм-канал https://t.me/biznes_klinika и получите доступ к ежедневно публикуемой самой актуальной информации об изменениях в законодательстве, создаваемых условиях и преференциях, выделяемых грантах на поддержку бизнеса и др:
- анонсы вебинаров
- инфографики по изменениям в законодательстве, льготам и преференциям
- рубрика «С вас вопрос, с нас ответ»
- рубрика «А вы знаете?»
- видеозаписи вебинаров
- короткие видео-ответы на поступившие вопросы
Нет никакой рекламы и долгих скучных текстов! Только полезная информация в виде выжимок из указов, инфографики, видеороликов!
Два раза в неделю, по вторникам и пятницам проводим вебинары по самым актуальным вопросам. Спикерами выступают не только наши специалисты, но и представители бизнеса, которые охотно делятся со слушателями проблемами, с которыми столкнулись в период кризиса и своим опытом по их решению.
Даже если вы не успели попасть на наш вебинар по интересной для вас тематике, это нестрашно: у вас есть возможность просмотреть его запись на нашем ютуб-канале https://www.youtube.com/c/BiznesKlinika.
Одним простым нажатием ссылки Вы можете присоединиться к нашему дружному сообществу и регулярно получать полезную информацию и консультацию совершенно бесплатно!
Оставьте вопросы нам, занимайтесь делом!
Подпишитесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/biznes_klinika
Смотрите вебинары и видео-ответы на Ютуб-канале: https://www.youtube.com/c/BiznesKlinika
Следите за новостями на Фейсбук-странице: https://www.facebook.com/BiznesKlinikaUz
Подробнее о проекте на вебсайте: www.businessinfo.uz/biznes_klinika
Есть вопросы, звоните на короткий номер 1094!
Проект «Бизнес-клиника» реализуется Торгово-Промышленной Палатой и Программой Развития ООН при финансовой поддержке Правительства Японии.